Meist

Meistritase OÜ Koolituskeskus. Saavuta meistri tase proffide käe all.

Saavuta ka sina meistri tase proffide käe all!

Kui maailm, ärikeskkond ja tööturu seadused muutuvad drastiliselt, nõuab see meilt suurt kohanemisvõimet, kiiresti ja põhjalikult omandada uusi teadmisi. Siinkohal alati eelistame usaldada oma ala proffe, kes on ennast juba tõestanud, meie valitud teid juba käinud ning kes innustavad meid keskenduma enesearengule ja märkimisväärsete tulemuste saavutamisele.  

Meistritase koolituskeskus ühendab kirglikke ja inspireeritud koolitajaid, kes lisaks omandatud teoreetilistele teadmistele on ka aktiivsed ona valdkonna tegutsejad. Tänu sellele oskavad nad oma menteedega jagada praktilisi nippe, tuua elavnäiteid, vastata konkreetselt ja läbikaalutletult lisaküsimustele ning anda kasulikke juhtnööre edaspidiseks enesearenguks.

Meie taskukohased ja hoolikalt ettevalmistatud koolitusprogrammid  (vt. kalender 2021) aitavad kaasa nii värske ettevõtja äri püstipanekule, kui ka oma kutsealaste teadmiste süvendamisele või hoopis uue elukutse saamisele.

Auditoorne õppetöö toimub Tallinnas, kuid on võimalik liituda ka veebipõhiselt. Kokkuleppel on võimalik ka individuaalõpe.

Oled kirglik oma ala proff ja soovid Meistritase meeskonnaga liituda koolitaja rollis? Võta meiega ühendust: saavuta@meistritase.eu